MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 9985475
nr 998 5475
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2015
kl 18:26:03
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)